Deskundige en gedreven medewerkers

Het SAM-team bestaat uit inhoudelijke en ondersteunende medewerkers die allemaal deskundig en gedreven zijn. Zonodig worden extra adviseurs of deskundigen ingeschakeld voor advies of het uitvoeren van een specifieke project.

Het team beschikt over een groot netwerk van uitvoerders, diverse organisaties in het vakgebied, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) en ook politici. Het SAM-team is bereikbaar via hallo@sam.nl.

het sam-team

Marcel van Druenen

Directeur marcel.vandruenen@sam.nl

Margarethe Hilhorst

Procesmanager margarethe.hilhorst@sam.nl

Branko Hagen

Beleidsadviseur branko.hagen@sam.nl

Jildau His van 't Zand

Beleidsadviseur jildau.vantzand@sam.nl

Nora Kasmi

Beleidsadviseur nora.kasmi@sam.nl

Massiel Smid

Evenementen- en ledencoördinator massiel.smid@sam.nl

Muriel Suurmond

Bureaumanager muriel.suurmond@sam.nl

Miranda Florussen

Communicatie miranda.florussen@sam.nl