Het SAM-team

SAM heeft een verenigingsbureau - het SAM-team - dat bestaat uit specialisten op hun vakgebied.

Deskundige en gedreven medewerkers

Het SAM-team bestaat uit inhoudelijke en ondersteunende medewerkers die allemaal deskundig en gedreven zijn. Zonodig worden extra adviseurs of deskundigen ingeschakeld voor advies of het uitvoeren van een specifieke project.

Het team beschikt over een groot netwerk van uitvoerders, diverse organisaties in het vakgebied, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) en ook politici.Het SAM-team is bereikbaar via het algemene nummer: 030 - 820 10 21

Het SAM-team

Ido van der Meulen

Directeur

ido.vandermeulen@sam.nl

Margarethe Hilhorst

Procesmanager

margarethe.hilhorst@sam.nl

Massiel Smid

Event- en ledencoördinator

massiel.smid@sam.nl

Nora Kasmi

Beleidsadviseur

nora.kasmi@sam.nl

Branko Hagen

Beleidsadviseur

branko.hagen@sam.nl

Muriel Suurmond

Bureaumanager

muriel.suurmond@sam.nl

Rietje Krijnen

communicatie & eindredactie

rietje.krijnen@sam.nl

Saskia Schrijver

Contentstrateeg

saskia.schrijver@sam.nl

Onze nieuwsservice

Blijf op de hoogte van ons laatste nieuws en ontvang de agendaservice.